Lions
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lions

sd
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podnóże Wulkanu

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Rin
 Zielarz
 Zielarz



Liczba postów : 251
Join date : 14/02/2015

Podnóże Wulkanu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podnóże Wulkanu   Podnóże Wulkanu - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2015 10:41 am

[b]- A bez niego gdzie się podziejesz? No chyba, że będziesz wolna, tak jak Vain -[/b] uśmiechnęłam się lekko wspominając o pierwszej w moim życiu przyjaciółce. Wiem że była wolna, bo miała zdecydowanie słabszy zapach niż inni [b]- Znasz ją może? To moja przyjaciółka -[/b] uśmiechnęłam się szeroko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podnóże Wulkanu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podnóże Wulkanu   Podnóże Wulkanu - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2015 10:49 am

[left]Przyjaciółka? Pierwsze słyszy...
-[b]Znam ją... bardzo dobrze -[/b] odparła i spojrzała na Rin badawczo. -[b]Najprawdopodobniej będę wolna tak jak ona... w zasadzie dzięki mnie podjęła taką decyzję. -[/b] Dodała i zamyśliła się nad tym, co Rilliane powiedziała jej przed chwilą. One są przyjaciółkami? I dowiaduje się o tym dopiero teraz?
-[b]Bardzo pewnie jesteście ze sobą zżyte, prawda?[/b]- uśmiechnęła się lekko.[/left]
Powrót do góry Go down
Rin
 Zielarz
 Zielarz



Liczba postów : 251
Join date : 14/02/2015

Podnóże Wulkanu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podnóże Wulkanu   Podnóże Wulkanu - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2015 10:57 am

[b]- No cóż, dwie psychopatki z nas -[/b] zaśmiałam się [b]- Tak jak my spotkałyśmy się na Cynamonowych Równinach, a właściwie ona na mnie naskoczyła i zaczęłyśmy walkę. Patrz, jaka piękna blizna mi została -[/b] pokazałam niej bliznę przebiegającą przez powiekę. Miałam też kilka innych, w tym na pysku i szyi, ale na nie zwracałam mniejszą uwagę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podnóże Wulkanu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podnóże Wulkanu   Podnóże Wulkanu - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2015 11:17 am

[left]Przytaknęła -[b]Cóż, mogę życzyć wam szczęścia -[/b] uśmiechnęła się. -[b] Zauważyłam, że miała ściętą grzywkę, to dzięki tobie? -[/b] zapytała. Miała w sumie cichą nadzieję, że tak... no ale to też niczego nie zmieniało. Vain nie była z nią szczera, nie mówiła o niczym, a sama mogła coś knuć przeciwko stadu... Dlaczego?
-[b]Nie sądziłam, że kiedykolwiek się zaprzyjaźni z północną. Pali do nich szczerą niechęcią... chyba że się mylę?[/b][/left]
Powrót do góry Go down
Rin
 Zielarz
 Zielarz



Liczba postów : 251
Join date : 14/02/2015

Podnóże Wulkanu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podnóże Wulkanu   Podnóże Wulkanu - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2015 11:25 am

[b]- Tak mi też ścięła jak widzisz... A chciałam się na niej "odegrać" -[/b] zachichotałam lekko. Kolejne pytanie lwicy zdjęło mi uśmiech z pyska
[b]- Tak, to prawda, nawet powiedziała, że jestem podejrzaną północną, bo przyjaźnię się z prawie wszystkimi stadami[/b]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podnóże Wulkanu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podnóże Wulkanu   Podnóże Wulkanu - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2015 12:04 pm

[left]Wzruszyła ramionami -[b] Nic na to nie poradzę. Nie przyjaźnię się z nią, więc mi też nic do tego. Cieszę się jednak, ze kogoś znalazła -[/b] uśmiechnęła się lekko i machnęła ogonem, schodząc z małej skałki, na której to przez cały ten czas była -[b] Może lepiej stąd pójdźmy? Strasznie pali ten dym w płuca, a ja wolę też nie wrócić na własne tereny cała brudna [/b]-posłała jej nieco przyjaźniejszy uśmiech i skinęła jej głową -[b]Trzymaj się ciepło, Rilliane. Cieszę się, ze mogłyśmy się lepiej poznać[/b]-po tych słowach powoli skierowała się w swoją stronę.


zt.[/left]
Powrót do góry Go down
Rin
 Zielarz
 Zielarz
Rin


Liczba postów : 251
Join date : 14/02/2015
Skąd : Lucifenia

Podnóże Wulkanu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podnóże Wulkanu   Podnóże Wulkanu - Page 2 EmptySro Lut 25, 2015 11:38 am

[b]- Ja też wolę zostqć czysta, a ten dym strasznie mnie dusi -[/b] zachichotałam i uniosłam ogon słysząc słowa pożegnania [b]- Nawzajem, ja również się cieszę! -[/b] zawołałam jeszcze za lwicą [b]- Mam nadzieję, że dane nam będzie jeszcze kiedyś się spotkać![/b]
Po tych słowach jeszcze chwilę się rozejrzałam, przeciągnęłam i poszłam

Z.t.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podnóże Wulkanu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podnóże Wulkanu   Podnóże Wulkanu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podnóże Wulkanu
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lions :: Wolne Ziemie :: Skały Kivuli :: Wulkan Igneae-
Skocz do: