Lions
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lions

sd
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Gorące Źródło Vapor

Go down 
+3
Mfalme
Atrox
Tenebris
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2015 6:54 am

//A można zająć się ich kontami, jeżeli ich nie ma??
Słowa Atroxa uderzyły we mnie jak pioruny w wysokie drzewo (wiem, słabe porównanie, ale nie czepiać się xD)
[b]Jak to oddała!? Co ona sobie wyobraża![/b] ryknąłem wściekły. Z całą pewnością, gdyby tu była, rzuciłbym się na nią [b] Nie miała prawa! To ja za nie odpowiadam, a nie nieobecna matka, puszczająca się z kim popadnie![/b] zamachnąłem się i z całej siły walnąłem stojący obok głaz, krusząc go... Chwilę stałem, wpatrując się w pokruszone resztki skały... Obejrzałem się na lwa i złapałem głęboki oddech. Znów stanąłem poważny i spokojny. To miały być kulturalne pertraktacje. W sumie, niech się cieszy, że rozwaliłem głaz, a nie jego głowę...
[b]Bierz kogo chcesz, oprócz Neyaarii.[/b] odparłem spokojnie [b]Jeżeli Naravi chcesz mi oddać za darmo, a Zacarias ma sam wybierać, będzie to jedna lwica.[/b]
Powrót do góry Go down
Atrox
 Weteran
 Weteran



Liczba postów : 183
Join date : 03/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2015 7:04 am

Zaśmiał się tylko, patrząc na wściekłość tamtego. Cóż, prawda boli, nieprawdaż? Aczkolwiek mimo tego nie może być tak, że tamten proponuje mu tak idiotyczne wręcz warunki.
[b]- Aktualnie... -[/b] zaczął [b]- tylko Neyaari spełnia te warunki, aczkolwiek jeśli do twojego stada dołączy jakaś nowa lwica, daj nam znać. Chcemy nauczyć lwiątka prawidłowego postępowania z tymi, którzy przybywają na nasze tereny...
Owszem, jedna za Naravi, a druga za Zacariasa, o ile do was przejdzie, w co wątpię. Jeśli zostanie z nami, to tylko jedna. Jeśli pójdzie do was - dwie.
Jeśli to wszystko... Możesz już odejść, przyślę lwiątka bądź jedno, kiedy wywiążesz się ze swojej części umowy. [/b]
Ziewnął, jakby znudzony. Czy to wszystko, czy wreszcie będzie miał już spokój?
[b]- Chociaż... Zacariasa już do ciebie wysłałem, wkrótce się i ciebie zjawi -[/b] będzie dobrym szpiegiem [b]- ale po Naravi musisz się zgłosić sam, o ile w ogóle jeszcze zobaczysz ją żywą...[/b]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyPon Lut 23, 2015 4:14 am

Spojrzałem na Atroxa z lekkim zdziwieniem, rozbawiony. Zacarias? Szpiegiem? Mój własny syn? Krew z krwi? Bardzo zabawne... Po prostu mu nawiał, a on nie potrafi przyznać się do porażki...
[b]Żegnaj Atroxie.[/b] odpowiedziałem oschle, z głową dumnie uniesioną do góry. Odszedłem od niego kawałek i obejrzałem się na koniec. Rozłożyłem potężne skrzydła, które błyszczały się w słońcu i uniosłem się do góry. Po chwili zniknąłem z pola widzenia...

[Z/T]
Powrót do góry Go down
Mfalme
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada



Liczba postów : 183
Join date : 14/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 3:50 am

[center]NOWY TEMAT![/center]
Spacerowałam sobie koło orących źródeł, w pobliżu wulkanu Igneae, nie wiadomo po co. - [b]Po co ja tu łaże?[/b] - mruknęłam do siebie - [b]Nikogo i tak tu nie ma, więc po co ja tu jeszcze jestem?[/b] - zastanawiałam się poirytowana. Usiadłam koło źródła, wpatrując się w parującą z gorąca wodę i nudząc się straszliwie. - [b]Może sobie pójdę? Bidhaa, Regia i Sangunis na pewno na mnie czekają. I Atrox też...[/b] - powiedziałam do siebie z wachaniem. Jednak coś mi kazało tutaj siedzieć. Coś powstrzymywało mnie od odejścia. Czułam, ze coś ma się wydarzyć...
Powrót do góry Go down
Yarisaa
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada



Liczba postów : 95
Join date : 27/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 4:06 am

Przybyłam tutaj niewiadomo z jakiego powodu. Może z nudy? Powoli przechadzałam się pomiędzy źródłami tracąc poczucie czasu. Zobaczywszy lwicę nieco się zdenerwowałam, w końcu od dawna nie rozmawiałam z nikim oprócz siebie. Usiadłam kilka metrów od niej wciąż jej się przyglądając, jednak tak, aby tego nie zauważyła. Wyglądała tak samo, jak lwica którą widziałam w jaskini Tenebris, więc to chyba ona. Poczułam się pewniej wiedząc, że jest tu ktoś z Północnych.
Powrót do góry Go down
Mfalme
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada



Liczba postów : 183
Join date : 14/02/2015
Skąd : Z Nienawistnej Ziemi...

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 4:37 am

Usłyszałam czyjeś ciche kroki i szybko się odwróciłam. Co jak co, ale nie chciałam zostać zaatakowana z nienacka. Myślałam, ze to ngrubo skóry nosorożec albo coś takiego. Zamiast rozwścieczonego napastnika, zobaczyłam jednak tylko jakąś lwicę. Była czarna, i nawet całkiem ładna. - "Może to Władczyni mnie zaszczyca?" - pomyślałam z niepokojem. Jednak przypomniałam sobie, że Tenebris wyglądała nieco inaczej, więc to chyba była lwica, która niedawno dołączyła do stada... Uspokoiło mnie to i rozluźniłam się. - [b]Witaj, nieznajoma [/b]- powiedziałam uprzejmie - Co sprowadza cię na te tereny? - zapytałam, starając się wylądać poważnie i dostojnie.
Powrót do góry Go down
Yarisaa
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada
Yarisaa


Liczba postów : 95
Join date : 27/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 5:35 am

Nie spodobało mi się, że lwica mówi do mnie ,,Nie znajoma'', jednak skąd miałaby znać moje imię? Tak samo ja nie wiedziałam jak się so niej zwracać.
-[b]Co mnie tu sprowadza?[/b]- zadumałam się. Właściwie sama nie wiedziałam po co tu przyszłam.
-Szłam przed siebie i trafiłam tu- uśmiehnęłam się lekko co zdażało się bardzo rzadko. Położyłam się, byłam zmęczona, ciekawe po czym?  Przecież nie po krótkim spacerku z terenów stadnych tutaj...
Powrót do góry Go down
Mfalme
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada



Liczba postów : 183
Join date : 14/02/2015
Skąd : Z Nienawistnej Ziemi...

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 5:43 am

- [b]Ja też[/b] - uśmiechnęłam się - [b]A tak w ogóle, to nazywam się Mfalme[/b] - przedstawiłam się - [b]A ty?[/b] - zapytałam. Nie byłam pewna, czy lwica nie uzna za zuchwałość mówienia do niej "ty", ale głupio byłoby mówić do niej "lwico" lub "proszę pani". - [b]Niezykle tu, prawda?[/b] - rzekłam, patrząc na Wulkan Igneae i źródło, koło któreo leżałyśmy - [b]Ciekawie by było, gdybyśmy mogły zobaczyć wybuch tego olbrzyma...[/b] - rozmarzyłam się, patrząc na dymiące cudo.
Powrót do góry Go down
Yarisaa
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada
Yarisaa


Liczba postów : 95
Join date : 27/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 6:16 am

-[b]Yarisaa, miło mi Cię poznać[/b]- odpowiedziałam. Wybuch wulkanu? Tak, to byłoby piękne. Wylewająca się lawa, niszcząca wszystko co spotka na swojej drodze... widok nie do opisania.
-[b]Hmmm taak. Żałuję, że to miejsce nie należy do Północnych, jest w sam raz dla mnie[/b]- powiedziałam do Mfalame i do siebie jednocześnie. Bardzo dobrze rozmawiało mi się z ów lwicą. Wydawało się, że nie chciała jak inni poznać mojej historii, co bardzo mi odpowiadało w tej chwili. Spojrzałam na źródło, piękne? Nie. Mogło być lepsze. To tylko skały i woda, nic niezwykłego.
Powrót do góry Go down
Mfalme
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada



Liczba postów : 183
Join date : 14/02/2015
Skąd : Z Nienawistnej Ziemi...

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 6:23 am

- [b]Co będziemy robić?[/b] - zapytałam, kołysząc lekko ogonem. Trochę mi się tu nudziło, bo ani wulkan nie wybuchał, ani nie działo się nic innego. A ja nie lubiłam leżeć tylko na ziemi i gadać. Lubiłam działać aktuwnie. Walczyć, polować, lub coś w tym stylu... - [b]Może pójdziemy gdzie indziej?[/b] - zaproponowałam - [b]Trochę tu nudno...[/b]
Powrót do góry Go down
Yarisaa
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada
Yarisaa


Liczba postów : 95
Join date : 27/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 6:37 am

-[b]Muszę już iść[/b]- powiedziałam cicho. Wstałam powoli jeszcze raz przyglądając się temu miejscu. Sam wulkan był niesamowity, jednak reszta niezbyt. Mruknęłam coś pod nosem. Źródło przypominało mi rodzinną 'norę'. Była duża, a pod ścianą był taki sam zbiornik wodny, jednak woda w nim była zimna. Kilka podrapanych, dużych kamieni i zwierzęce skóry, odpowiadające za rolę łoża. Odrzuciłam złe wspomnienia. Odwróciłam wzroki szybkim krokiem pobiegłam przed siebię.

[Z.t.]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2015 10:56 am

Wszedł wolnym krokiem w to miejsce. Był w zupełniej rozsypce i nie wiedział co ze sobą począć. Cały dygotał i miał ochotę się rozpłakać. Już nawet nie wygadać... rozpłakać. Zamknąć oczy, umrzeć... Ale czy tak na zawsze? Raczej na moment... raczej na chwilkę. Chciałby obudzić się gdy już nie będzie problemów, gdy już będzie wszystko w porządku. Gdy jego ojciec będzie martwy, matka też, bracia, siostry... a on pozostanie jedynie z Zacariasem i uciekną... uciekną daleko. Razem... będą szczęśliwi. Nie będą potrzebować nikogo, nie będą zależni, nie będą na łańcuchu...
Dlaczego Validus jest na łańcuchu...? Nie on wybrał taki żywot, nie on chciał się rodzić w tym stadzie.
Zacisnął szczęki i położył się w białych oparach i patrząc na wodę. Czy gdyby tam wpadł, to mógłby się ugotować...?
Powrót do góry Go down
Sanguinis
 Lwiątko
 Lwiątko
Sanguinis


Liczba postów : 60
Join date : 05/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2015 10:25 pm

Przybył tu, powoli, nieśpiesznie, rozmyślając o wielu rzeczach. Ostatnio zaś bardzo zaczęła go fascynować krew i wszystko, co z nią związane. Jej kolor, zapach, konsystencja... smak. Widząc lwa, czuł jego krew, jej woń łaskotała mu nozdrza, drażniąc je lekko swoim zapachem. Chciałby kiedyś jej spróbować, bardzo go to korciło, ale nie mógł nic poradzić na to, że powinien trzymać te dziwne żądze na wodzy, inaczej mogłoby się to dla niego źle skończyć... chyba.
Nagle zauważył przyrodniego brata, który nie wyglądał na zbyt szczęśliwego... Jakby chciał się zabić. Cóż, osobiście Sanguinis mógł mu w tym pomóc, wepchnąć do tego źródełka, czy coś, zrobić sobie z niego potrawkę ugotowaną, jednakże nie jadł lwiego mięsa... Ostatnio w ogóle nic nie jadł i nie odczuwał głodu, poza tym zabić brata? Ble.
[b]- Validus? - [/b]spytał jak zwykle władczym i doniosłym tonem. Miał dwa lata, jeszcze trochę i będzie dorosły. Z resztą, nawet grzywę miał już w większości wyrośniętą, nie to, co młodszy brat.[b] - Dawno już cię nie widziałem.[/b]
Powrót do góry Go down
Game Master
 Przybysz
 Przybysz
Game Master


Liczba postów : 130
Join date : 14/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 5:32 am

[color:4b74=#00FFFF]// powyższą sesję uznajemy za zakończoną.

Powietrze zaczęło migotać, po czym wysoko w górze, w pobliżu przepaści stworzonej przez skalny występ nad jeziorkiem, pojawiła się niewielka, puchata chmurka. Lśniła ona srebrnym blaskiem i z pewnością przyciągała spojrzenia każdego, kto akurat przechodził poniżej, o ile taki ktoś się znalazł. Czy jakikolwiek lew odważy się, aby zobaczyć, czym właściwie jest, wspinając się na skalny występ i czekając na rozwój wydarzeń?[/color]
Powrót do góry Go down
Minene
 Szpieg
 Szpieg
Minene


Liczba postów : 131
Join date : 13/03/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 5:40 am

Przechadzała się po wolnych terenach. Zahaczyła o to miejsce. Usiadła przy źródle i rozglądała się. Po chwili zauważyła jak powietrze zaczyna migotać. Po chwili w górze ujrzała małą, puchatą chmurkę lśniącą srebrnym blaskiem. Zaciekawił ją ten widok, więc w jednej chwili znalazła się pod skalnym występem. Powoli wspinała się, wciąż przyglądając się niewielkiej chmureczce. Zjawisko to niezwykle ją zdziwiło. Nie codziennie w końcu widuje się coś takiego.
Powrót do góry Go down
Mfalme
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada



Liczba postów : 183
Join date : 14/02/2015
Skąd : Z Nienawistnej Ziemi...

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 5:41 am

Weszłam powoi na te tereny i zobaczyła niespodziewanie małą puchatą chmurkę. Potanowiła jej się przyjrzeć. Przeteleportowałam się na nią ale..... Chmurka była za delikatna i spadłam na ziemię. - [b]Auć![/b] - jęknęłam - [b]Boli![/b] Wstałam i spojrzaław górę. - [b]Muszę się dowidzieć,czym jest ta chmurka![/b] - powiedziałam z determinacją.
Powrót do góry Go down
Game Master
 Przybysz
 Przybysz
Game Master


Liczba postów : 130
Join date : 14/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 5:45 am

[color:62c3=#00FFFF]Chmurka była dostępna tylko dla jednej postaci... Dla zwycięzcy tej walki, która się teraz powinna odbyć. Ten, kto wygra otrzyma nagrodę... Chociaż nie wiadomo, czy skórka będzie warta wyprawki, to już pozostawione jest do oceny lwic.
Mfalme, spadając, lekko obiła sobie bok, jednakże poza tym nie stało się nic poważniejszego.[/color]
Powrót do góry Go down
Minene
 Szpieg
 Szpieg
Minene


Liczba postów : 131
Join date : 13/03/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 5:52 am

Odwróciła się i przyjrzała lwicy. Zaśmiała się.
[b]No popatrz kogo my tu mamy! Zdrajczynię Północnych! Członkinię tego samego stada co ja [/b]uśmiechnęła się do brązowej.
[b]Co Cię sprowadza na te tereny? [/b]zapytała kątem oka sprawdzając czy chmurka jest na swoim miejscu.
[b]Jeśli chcesz to coś wyżej to nie masz szans. To moje[/b]. powiedziała bardziej oschle.
Powrót do góry Go down
Mfalme
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada



Liczba postów : 183
Join date : 14/02/2015
Skąd : Z Nienawistnej Ziemi...

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 5:56 am

- [b]Nigdy! To będzie należeć do mnie![/b] - warknęłam nie zwracając uwagi na poprzednie słowa lwicy - [b]I masz mi to oddać! [/b]- krzyknęłam i po sekundzie skoczyłam na grzbiet lwicy. A jeśli się nie udało, to spróbowałam znowu. Starałam się ze wszystkich sił przygnieść lwicę do ziemi i dobrać się do jej tętnicy. Jednocześnie jednak, robiłam wszystko co mogłam, by nie dać się zrzucić.
Powrót do góry Go down
Game Master
 Przybysz
 Przybysz
Game Master


Liczba postów : 130
Join date : 14/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 6:07 am

[size=10][color:4897=#00FFFF]Mfalme: Skok na grzbiet - powodzenie. Przygniecenie - niepowodzenie. Atak na tętnicę - niepowodzenie.[/color][/size]
Powrót do góry Go down
Minene
 Szpieg
 Szpieg
Minene


Liczba postów : 131
Join date : 13/03/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 6:12 am

Spontanicznie zareagowałam na poczynania lwicy. Wgryzłam się w jej bok, po czym odskoczyłam na bok. Pobiegłam ponownie i zaatakowałam. Wyrwałam kawałek skóry z jej boku. Zrzuciłam ją z góry i przypatrywałam się co zrobi.
[b]Nigdy Ci tego nie dam, głupia *cenzura* [/b]krzyknęłam i pobiegłam w stronę tajemniczej chmurki.
Powrót do góry Go down
Mfalme
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada



Liczba postów : 183
Join date : 14/02/2015
Skąd : Z Nienawistnej Ziemi...

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 6:18 am

Błykawicznie zerwałam się na równe łapy i popędziłam za lwicą. Spróbowałam skoczyć od tyłu na jej grzbiet i wgryźć się w jej kark, a jeśi się nie udało, to powtórzyłam czyn. - [b]Nie dam ci wygrać![/b] - wysyczałam z furią, gryząc ją i drapiąc - [b]Nigdy! [/b] Wczepiałam się w nią pazurami, nie pozwalając się zrzucić ani odepchnąć, a jeśli próbowała mi coś zrobić - nadziewała się na ostry sprzeciw.
Powrót do góry Go down
Game Master
 Przybysz
 Przybysz
Game Master


Liczba postów : 130
Join date : 14/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 7:05 am

[size=10][color:51a9=#00FFFF]Ugryzienie: Powodzenie. Wyrwanie skóry: Niepowodzenie. Zrzucenie: Powodzenie
Ugryzienie i wgryzienie się w kark: Niepowodzenie.

Póki co: Mfalme -5HP, Minene -5HP

Bardziej to wszystko opisujcie, odczucia, emocje, a nie jak jakieś maszyny bezmózgie, to ataki się będą częściej udawać.[/color][/size]
Powrót do góry Go down
Minene
 Szpieg
 Szpieg
Minene


Liczba postów : 131
Join date : 13/03/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 7:23 am

W jej oczach pojawiła się furia. Nie zwracała uwagi na ból, który w tej chwili był ogromny. Rzuciła się na lwicę i przewróciła ją. Gryzła ją w pysk, rozdrapując od razu tylnymi łapami brzuch ofiary. Nie trzeba było jej denerwować. Gryzła ją na tyle mocno, że po chwili cała jej głowa jak i ciało było w krwi. Zaśmiała się jak psychopata. Tak bardzo kochała mordować w przeszłości... kochała! Wraz z Yuno zabijały wszystkich, których spotkały na swojej drodze! Wspaniale było znów do tego wrócić! Coraz bardziej bawił ją mord. Spojrzała na Mfalame, w jej wzroku nie było ani drobinki litości. Chciała ją zabić! Zaczęła wgryzać się w jej kark sprawiając, że wokół nich było jeszcze więcej czerwonego płynu, zwanego krwią.
[b]Wspaniała zabawa, czyż nie droga Mfalame? [/b]powiedziała z pogardą. Drwiła z lwicy! Bawiło ją jak bardzo może być bezbronna w starciu z Minene! Gryzła jeszcze mocniej! Tak! Czemu nie zrobiła tego wcześniej! Pewnie nie była aż taka rozwścieczona! Ale teraz jest w furii! Biedaczyna z tej brązowej!
Powrót do góry Go down
Mfalme
 Zwykły Członek Stada
 Zwykły Członek Stada



Liczba postów : 183
Join date : 14/02/2015
Skąd : Z Nienawistnej Ziemi...

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2015 8:50 am

Czułam straszliwy ból,gdy fioletowa zadawała mi rany, i obecnie moja wściekość była o wiele większa i niż złość Minene. Skopnęłam ją z siebie, a jeśli nie udało się, to ponowiłam próbę. Jednym ruchem zerwałam się na nogi i z wielką siłą uderzyłam w widzące jeszcze oko lwicy, prawdopodobnie oślepiając je.  Nim lwica zdąrzyła się zorientować, uderzyłam ją jeszcze raz, tym razem w klatkę piersiową, i najpewniej powaliam ją na ziemię. Wtedy skoczyłam na nią jak żbik i zaczęłam drapać ja po pysku gryźć, tak samo, jak ona wcześniej. Czułam statysfakcję z tego, że teraz na ziemi była jej krew, nie moja. Jednak byłam równierz wściekła i z jeszcze większą furią walczyłam. Wczepiałam sie pazurami w boki lwicy, gryzłam i zadawała razy. Bardzo chciałam zwyciężyć. - [i]Musze wygrać, muszę wygrać! [/i]- powtarzała sobie w myślach i dalej atakowałam. Byłam bardzo zdeterminowana i robiłam wszystko co mogłam, by pokonać lwicę.


Ostatnio zmieniony przez Mfalme dnia Pon Mar 23, 2015 3:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Game Master
 Przybysz
 Przybysz
Game Master


Liczba postów : 130
Join date : 14/02/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2015 3:46 am

[size=10][color:14ac=#00FFFF]// Mfalme, nie przesadzaj z ilością ataków. Max. 3 na post.

Minene:
ugryzienie - niepowodzenie
rozdrapanie brzucha - powodzenie ( -15 HP )

Mfalme ( liczę 3 pierwsze ataki ):
zrzucenie (1) - niepowodzenie
zrzucenie (2)  - niepowodzenie
atak na oko - niepowodzenie.

[url=http://kostnica.eu/user/02466d78/0/]Tu macie rzuty wraz z opisem ( liczy się kostka 1d2 ).[/url][/color][/size]
Powrót do góry Go down
Minene
 Szpieg
 Szpieg
Minene


Liczba postów : 131
Join date : 13/03/2015

Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2015 11:57 pm

Znudzona niepowodzeniami głupiej lwicy po prostu zrzuciła ją na dół, tak aby uderzyła porządnie w główkę, może to ją nauczy nie zadzierać z obcymi.
[b]Jak tam na dole?[/b] zadrwiła. Jeszcze chwilę patrzyła jak Mfalme zbiera się z ziemi, po czym skoczyła ku górze łapiąc chmurkę krzycząc [b]Mooje![/b]. Liczyła na coś fajnego... albo po prostu na jakąś rozrywkę. Razem z dziwnym zjawiskiem pogodowym spadła na ziemię. Usiadła i próbowała 'zbadać wzrokiem' chmurkę, po czym spróbowała sprawdzić czym ona tak naprawdę jest.
[b]No to czym jesteś, droga chmureczko?[/b] powiedziała żartobliwie. Była już całkowicie opanowana, nie chciała już nikogo zabić... na szczęście. Mflame miała szczęście, że Minene po prostu jej odpuściła. Mogło się to skończyć dużo inaczej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gorące Źródło Vapor   Gorące Źródło Vapor - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gorące Źródło Vapor
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lions :: Wolne Ziemie :: Skały Kivuli :: Wulkan Igneae-
Skocz do: