Lions
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lions

sd
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Polowanie demonicy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Bidhaa
 Lwiątko
 Lwiątko
Bidhaa


Liczba postów : 77
Join date : 14/02/2015

Polowanie demonicy Empty
PisanieTemat: Polowanie demonicy   Polowanie demonicy EmptyNie Mar 08, 2015 5:29 am

Przybyłam tu z terenów Północy, by zapolować. Chciałam coś upolować i pochwalić się tym przed rodziną. No i byłam wściekle głodna. Miałam nadzieję, że uda mi się upolować antylopę albo chociaż coś w tym rodzaju. Wiedziałam jak należy polować, bo przecież tata mnie uczył. Byłam pewna, że jeśli zobaczę coś jadalnego, to uda mi się to złapać. Rozejrzałam się, szukając wzrokiem zdobyczy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polowanie demonicy Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie demonicy   Polowanie demonicy EmptyNie Mar 08, 2015 6:43 am

Bidhaa nie może polować. Jest Fraxinusem :)
Powrót do góry Go down
Tenebris
 Władca
 Władca
Tenebris


Liczba postów : 237
Join date : 28/01/2015
Age : 24

Polowanie demonicy Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie demonicy   Polowanie demonicy EmptyNie Mar 08, 2015 10:31 am

[color:4150=#00FFFF]Bidhaa nie poluje, ponieważ nie jest dorosła i nie jest Fraxinus. ;)
PS: Dzięki, Zac. :)[/color]
Powrót do góry Go down
https://lions.forumpolish.com
Umoja
 Przybysz
 Przybysz
Umoja


Liczba postów : 44
Join date : 21/02/2015
Skąd : Ze Wschodu...

Polowanie demonicy Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie demonicy   Polowanie demonicy EmptyPon Mar 09, 2015 3:51 am

Ech, szkoda... :cry:
Powrót do góry Go down
Bidhaa
 Lwiątko
 Lwiątko
Bidhaa


Liczba postów : 77
Join date : 14/02/2015

Polowanie demonicy Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie demonicy   Polowanie demonicy EmptyPią Mar 20, 2015 1:22 pm

Przybyłam tu z terenów Południa, by zapolować. Chciałam coś upolować i pochwalić się tym przed matką. No i byłam wściekle głodna. Miałam nadzieję, że uda mi się upolować antylopę albo chociaż coś w tym rodzaju. Wiedziałam jak należy polować, bo przecież tata mnie uczył. Byłam pewna, że jeśli zobaczę coś jadalnego, to uda mi się to złapać. Rozejrzałam się, szukając wzrokiem zdobyczy...

// Skoro Bidhaa ma 2 lata i jest dorosła, to może zapolować?

Powrót do góry Go down
Tenebris
 Władca
 Władca
Tenebris


Liczba postów : 237
Join date : 28/01/2015
Age : 24

Polowanie demonicy Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie demonicy   Polowanie demonicy EmptyPią Mar 20, 2015 1:45 pm

"Bidhaa nie może polować. Jest Fraxinusem" - czego tu nie rozumiesz? Ew. możesz nieodwracalnie zrezygnować z mocy Fraxa. W takim wypadku proszę o pw. Nie-fraxy i nie-alatumy polować mogą.

Ponadto nie jesteś dorosła. Został ci jeszcze rok. ;)
Powrót do góry Go down
https://lions.forumpolish.com
Bidhaa
 Lwiątko
 Lwiątko
Bidhaa


Liczba postów : 77
Join date : 14/02/2015

Polowanie demonicy Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie demonicy   Polowanie demonicy EmptySob Mar 21, 2015 2:01 am

Ooooo... Grrr! To nie fair! :evil:
Powrót do góry Go down
Game Master
 Przybysz
 Przybysz
Game Master


Liczba postów : 130
Join date : 14/02/2015

Polowanie demonicy Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie demonicy   Polowanie demonicy EmptySob Mar 21, 2015 12:44 pm

Nie fair? Możesz zrezygnować z mocy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie demonicy Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie demonicy   Polowanie demonicy Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie demonicy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poranne polowanie
» Polowanie Vain

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lions :: Wolne Ziemie :: Ziemie Łowieckie-
Skocz do: