Lions
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lions

sd
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Carcer

Go down 
+3
Sanguinis
Mfalme
Saki
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Blind
 Przybysz
 Przybysz



Liczba postów : 10
Join date : 30/03/2015

Carcer      - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Carcer    Carcer      - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2015 11:31 pm

Otrzymałem sporą ilość kopniaków. Niestety nie mogłem ujrzeć, kto mi dokucza. Zamiast tego zacząłem oddawać z całej siły, nie raz uderzając w ścianę brzucha matki. Puchate ciałko, leżące obok, zaczęło mnie mocno denerwować! Jak ja przeżyje z większą ilością takich ciałek! W końcu nie jesteśmy tu sami... z pewnością jest nas dużo więcej! Gdyby było inaczej, nie byłoby tak ciasno.
Powrót do góry Go down
Saki
 Zaufany
 Zaufany



Liczba postów : 96
Join date : 10/02/2015

Carcer      - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Carcer    Carcer      - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2015 11:35 pm

Czuję silny ból brzucha.. Czyżby to już? Poród się zaczyna? Nie, nie w takim wypadku wody by odeszły, tym czasem to jest sam ból… A więc to jakiś mały rozrabiaka daje się we znaki!
Usiadłam w ciemnym koncie celi, głaszcząc swój duży brzuch…
[b]Cichutko kochanie, spokojnie…[/b] mówię miłym głosem i zaczynam nucić pewną kołysankę… Ciekawe jak zareaguje na to ten mały rozrabiaka?
Powrót do góry Go down
Blind
 Przybysz
 Przybysz



Liczba postów : 10
Join date : 30/03/2015

Carcer      - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Carcer    Carcer      - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2015 11:43 pm

Nie uspokoiło go to. Dlaczego nie może już wyjść?! Tu jest strasznie ciasno! Wciąż uderzał o ścianę brzucha matki, jego ciosy dotykały również rodzeństwo, ale nie obchodziło go to. Gdy usłyszał czułe słowa kołysanki na chwilkę przestał. Jednak szybko wrócił do tego zajęcia, gdyż bardzo chciał wyjść z tego czegoś.
Powrót do góry Go down
Saki
 Zaufany
 Zaufany



Liczba postów : 96
Join date : 10/02/2015

Carcer      - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Carcer    Carcer      - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2015 11:45 pm

Czuję spokój.. Chyba malec przestał… Jednak po chwili znów zaczyna się awanturować… Co kolejny raz powoduje mi ból, więc syczę i skręcam się…
Łapię brzuch, czule go głaszcząc. Tak naprawdę nie głaszczę brzucha, lecz moje dzieci… Nie przestaję nucić kołysanki…

Powrót do góry Go down
Game Master
 Przybysz
 Przybysz



Liczba postów : 130
Join date : 14/02/2015

Carcer      - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Carcer    Carcer      - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2015 11:56 pm

[color:6681=#00FFFF]Saki odsiedziała swoją karę, więc drzwi od lochów otworzyły się, wypuszczając ją na zewnątrz. Ponieważ jakoś ją tu przyprowadzono, znała drogę, aby się tu dostać - wiedziała więc także, jak to miejsce opuścić.
Jednakże pobyt w lochach podczas ciąży może wpłynąć na zdrowie lwiątek. Wpłynął także na twoje ( -5 HP )[/color]
Powrót do góry Go down
Saki
 Zaufany
 Zaufany
Saki


Liczba postów : 96
Join date : 10/02/2015

Carcer      - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Carcer    Carcer      - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2015 11:59 pm

Zauważam, że drzwi od mojej celi się otwierają. Nareszcie! Rzeczywiście, już przecierpiałam tu swoje, chociaż myślałam, że będzie gorzej xD
Wybiegam z celi, żegnając się chłodno zarówno z Validusem, jak i Mfalme, do której nadal czuję żal… szkoda, że nie zdarzyłyśmy sobie pogadać…
Wychodzę z lochów, zmierzając umiarkowanym krokiem w stronę Jaskini Dwojga Lwiątek…

//[Z/T] SAKI ;)


//Jakby kto pytał- zamknęli mnie przed zmianą regulaminu, a "prawo nie działa wstecz"


//dlatego powinnaś siedzieć dłużej, logiczne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Carcer      - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Carcer    Carcer      - Page 4 EmptySro Kwi 01, 2015 12:38 am

// Saki wyjść nie mogła, ponieważ działa u niej zasada, że przywódca decyduje o przedłużeniu terminu pobytu w lochach. Taka była umowa

[color:cf1c=#00FFFF]~ Nie pisała nic o tym, że przedłuża.
Tene[/color]


Bo ma o tym rozgłaszać na prawo i lewo? Skoro jej nie wypuszcza to logiczne, że przedłuża.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Carcer      - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Carcer    Carcer      - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2015 11:00 am

Wyszła.

z.t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Carcer      - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Carcer    Carcer      - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Carcer
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lions :: Terytorium Stada Południa :: Pustkowie Nienawiści :: Otchłań-
Skocz do: